OMA Assari on SINUN assarisi!

Oma Yrityspalvelut Oy

Tilaa assistentti yrityksesi arkeen, niin asiat juoksevat sulavammin. Ota yhteyttä, jutellaan lisää.

Y-tunnus: 2915117-9

Viilarinkatu 5, Länsi1
20320 Turku

Eve Rusi
Assari, palkanlaskenta
eve@oma-assari.fi
043 824 3371

Terri Paju
Kirjanpitäjä, palkanlaskenta
terri@oma-assari.fi
044 242 5903

Sanna Tammisto
Kirjanpitäjä, palkanlaskenta
sanna@oma-assari.fi
044 241 9204

Tuula Suvanto
Kirjanpitäjä, palkanlaskenta
tuula@oma-assari.fi
040 551 6553

Markus Sorjasaari
Kirjanpitäjä, palkanlaskenta
markus@oma-assari.fi
040 767 8688

Asta Ahvenainen
Kirjanpitäjä, palkanlaskenta
asta@oma-assari.fi
040 550 5097

Irina Puranen
Kirjanpitäjä, palkanlaskenta
irina@oma-assari.fi
044 976 2913

 

Jätä yhteydenottopyyntö